KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Tištěná čísla    1/2015 - leden - únor

1/2015 - leden - únor

Editorial

Tak nějak jiné jaro…

Ve většině úvodníků, které jsem měl možnost napsat pro první číslo, hrálo roli přicházející jaro. Symbolický začátek něčeho nového, období života, prvních květin, zeleného listí a neopakovatelné vůně zimou týrané země, která je pod vlivem prvních teplejších slunečních paprsků jednoduše připravena opět vdechnout energii všemu živému, co v jejím lůně počalo klíčit.

Možná i proto vnímáme poněkud citlivěji nejen krásu zrodu, ale i skutečnost konce, absolutorium smrti, která, ať chceme nebo nechceme, vytváří dokonalý protipól novému životu a se svou neomylností drží rovnováhu na této planetě. Z letošního jara se již více nebudou těšit pánové Ing. Pavel Juchelka a Ing. František Hasil, jejichž dny na tomto světě se naplnily. Nekrology obou najdete na stránkách časopisu. Odkaz, který zde svou odbornou prací zanechali, je nezpochybnitelný.

Těšte se jarem, životem, pracujte a chovejte se tak, aby i váš odkaz tomuto světu, ať už bude jakkoli veliký, donutil přemýšlet o lidech a věcech kolem sebe v širších souvislostech i ostatní. Přeji Vám kvalitní čtení a hezké jaro, byť se to letošní může některým zdát trochu jiné…

Bc. Vítězslav Fejfar, šéfredaktor,
fejfar@konstrukce‑media.cz 

Obsah

Investiční celky – HALA POLÁRKA

Investiční celky – LETECKÉ MUZEUM METODĚJE VLACHA

Investiční celky – STAVBA ÚSTAVU ORGANICKÉ CHEMIE A BIOCHEMIE AV ČR

Projektování konstrukcí, software

Svařování, plyny a dělení materiálů

Povrchové úpravy

Montáž konstrukcí

Opláštění budov a fasády

Zajímavosti z oboru

Partneři

Komerční prezentace

Související obsah (tištěná média)

1/2015 - Technologické a speciální konstrukce
1/2015
Technologické a speciální konstrukce
1/2015 - Jeřáby a jeřábové dráhy
1/2015
Jeřáby a jeřábové dráhy

Předplatné

Časopis KONSTRUKCE si můžete objednat na http://predplatne.konstrukce-media.cz/, nebo kontaktujte slečnu Moniku Dvorščákovou – T +420 597 317 578, M +420 733 530 695, dvorscakova@konstrukce-media.cz.

Inzerenti

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice