KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Tištěná čísla    1/2017 - leden - únor

1/2017 - leden - únor

Editorial

Konstrukce 2.0

Časopis KONSTRUKCE se rozšiřuje. Nejen v rámci redakce, která teď bude mít vedle Ostravy i druhé sídlo v Praze, abychom dokázali operativně psát o pozemních stavbách z celé republiky. Ale hlavně obsahově.

Když KONSTRUKCE vznikaly, měly se stát – a nakonec se i staly – hlavním odborným informačním kanálem pro oceláře. Na této linii nechceme nic měnit a i nadále budeme mít snahu mapovat malé i velké, důležité i méně zásadní stavby, na nichž se ocel použila. Zvláště teď, kdy se ocelovým konstrukcím solidně daří, budeme mít snahu rozšířit ocelářskou část o další témata.

Zároveň ale nechceme opomíjet ani další zásadní stavby, na kterých je oceli pomálu. Domnívám se, že popsat technicky zajímavou konstrukci z betonu či dřeva může být inspirativní i pro pravověrné oceláře, pokud jde o stavbu zásadní, architektonicky zajímavou nebo unikátní. I proto máme ambici vybudovat z KONSTRUKCÍ hlavní odborné médium v Česku, které se plně zaměřuje na pozemní stavitelství.

Inspiraci hledáme doma i za hranicemi, což by se mělo projevit v častějším zařazování zahraničních staveb. V aktuálním čísle jde o architektonicky zajímavou Elbe Philharmonie v Hamburku, do příštího čísla pak připravujeme článek o zvedacím mostu ve Varšavě. S dalšími novinkami Vás pak postupně seznámíme v průběhu roku. Budu rád za jakékoliv náměty či připomínky.

Kvalitní čtení přeje,

Petr Svoboda

Obsah

O čem se mluví

Investiční celky – ADMINISTRATÍVNA BUDOVA ROSUM, BRATISLAVA

Architektura

Projektování konstrukcí, software

Montáž konstrukcí

Průmyslový development

Vodohospodářské stavby

Průmyslové podlahy

Strojírenství

Opláštění budov a fasády

Zajímavosti z oboru

Partneři

Související obsah (tištěná média)

1/2017 - Technologické a speciální konstrukce, zvedací,manipulační a skladovací technika
1/2017
Technologické a speciální konstrukce, zvedací,manipulační a skladovací technika

Předplatné

Časopis KONSTRUKCE si můžete objednat na http://predplatne.konstrukce-media.cz/, nebo kontaktujte slečnu Moniku Odstrčilovou – T +420 597 317 578, M +420 733 530 695, odstrcilova@konstrukce-media.cz.

Inzerenti

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice