KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Tištěná čísla    4/2012 - červenec-srpen

4/2012 - červenec-srpen

Editorial

Chceme být lídrem…

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně klepe na dveře a již nyní je jisté, že právě tato akce pomalu přebere otěže lídra mezi oborovými veletrhy tomu Stavebnímu. Zatímco současná ekonomická situace se naplno promítla do počtu, ale především skladby vystavovatelů Stavebního veletrhu, letošní „Strojírák“ hlásí opětovný návrat na vrchol.

Není se čemu divit. Stavební boom je v ČR minulostí, nyní táhnou technologie. Úspory energií, fotovoltaika, energetika, lehké a těžké strojírenství, automobilový průmysl… I v těchto oborech najdeme ocel a technologie pro její zpracování. Nutno podotknout, že se ve srovnání se světem nemáme za co stydět a že právě tady u nás, stále umíme vyrobit kvalitní a funkční věci. Jelikož jsou KONSTRUKCE médiem, které je s ocelí neodmyslitelně spjato, budete se nejen na tištěných stránkách stále častěji setkávat i s jinými tématy, než jen stavebními konstrukcemi. Není se čemu divit. Energicky se rozvíjející vydavatelství KONSTRUKCE Media chce být lídrem. Pomalu nám narůstá počet stálých předplatitelů, připravujeme více odborných konferencí a seminářů a rostou i počty partnerů, kteří s námi chtějí spolupracovat v rámci svých zájmových či profesních sdružení a asociací. Nemůžeme se proto k některým tématům stavět, jako by neexistovala.

Pevně věřím, že si i v letošním čtvrtém čísle najdete to své a pokud ne, rádi přineseme informace o tom, co Vás zajímá. Pokud máte tip, neváhejte a dejte nám vědět. Těším se na setkání nad stránkami dalšího, poprázdninového čísla a s řadou z Vás i na konferenci v Lednici. 

Bc. Vítězslav Fejfar, šéfredaktor,
fejfar@konstrukce‑media.cz 

Obsah

O čem se mluví

Projektování konstrukcí

Montáž konstrukcí

Rozhovor

Svařování a dělení materiálů

Povrchové úpravy

Opláštění budov a fasády

Seriál

Zajímavosti z oboru

Partneři

Komerční prezentace

Související obsah (tištěná média)

4/2012 - Halové a střešní konstrukce
4/2012
Halové a střešní konstrukce

Předplatné

Časopis KONSTRUKCE si můžete objednat na http://predplatne.konstrukce-media.cz/, nebo kontaktujte slečnu Moniku Dvorščákovou – T +420 596 771 560, M +420 733 530 695, dvorscakova@konstrukce-media.cz.

Inzerenti

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice