KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Tištěná čísla    6/2011 - listopad - prosinec

6/2011 - listopad - prosinec

Editorial

A máme po desítce!

Vážení čtenáři. KONSTRUKCE, které zrovna držíte v rukou, jsou posledním vydáním desátého ročníku. V příštím roce, pevně věřím, nakousneme ročník jedenáctý. Poslední číslo v roce, končící dekáda, jeden by řekl, že by bylo nejlepší bilancovat. Ono ale není moc o čem.

Osobně si myslím, že jsme se s tou „krizí“, tím čertem, který neustále světová média malují na zdi, vyrovnali se vztyčenou hlavou. I když celý rok slýcháme o propadech tržeb, malých, zrušených nebo žádných zakázkách, na obsahové náplni KONSTRUKCÍ se tento žalostný stav, myslíme, neprojevil. Co nás ale čeká příští rok? Podle prognóz má být ještě hůř. Nebudu vám psát o kaprech, cukroví a okoukaných televizních pohádkách. Pokud se v této zemi bude pořád krást, podvádět a dělat, že je to přece normální, bude opravdu hůř. V letošním roce jsem si vyslechl tolik smutných příběhů ze stavařské branže, které slova výše potvrzují, že jsem s prominutím přišel o veškeré iluze, které jsem o jejím budoucím vývoji ještě měl. Pokud bude vítězit klientelizmus před zdravým rozumem, protekce před odpovědností a množství nad kvalitou, budeme se dříve nebo později muset všichni chytit za nos.

Přeji vám hezké svátky, ten nejúspěšnější nový rok, který jen může být a fůru zdraví, abyste mohli v klidu realizovat své plány a přání. Doufám, že se budeme společně i nadále vídávat a tento časopis vám bude i nadále solidním společníkem ve světě nejen ocelových konstrukcí. Za celý vydavatelský tým děkuji a držme si palce…

Bc. Vítězslav Fejfar, šéfredaktor,
fejfar@konstrukce‑media.cz

Obsah

Stavba pod drobnohledem – Galerie Harfa Praha

Projektování konstrukcí

Svařování a dělení materiálů

Montáž konstrukcí

Opláštění budov a fasády

Seriál

Zajímavosti z oboru

Komerční prezentace

Partneři

Související obsah (tištěná média)

6/2011 - Architektura, fasády, opláštění
6/2011
Architektura, fasády, opláštění

Předplatné

Časopis KONSTRUKCE si můžete objednat na http://predplatne.konstrukce-media.cz/, nebo kontaktujte slečnu Moniku Dvorščákovou – T +420 596 771 560, M +420 733 530 695, dvorscakova@konstrukce-media.cz.

Inzerenti

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice