KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Zajímavosti    „Rádi bychom představili klientům inovovaný program Repase,“

„Rádi bychom představili klientům inovovaný program Repase,“

Publikováno: 11.10.2016
Rubrika: Zajímavosti

říká Jan Kulhánek, ředitel rozvoje financování strojů a zařízení ČSOB Leasing.

Co zajímavého máte na MSV připraveno?
Rád bych pozval naše stávající i potenciální klienty a dodavatele do společné expozice ČSOB, ČSOB Leasingu, ČSOB Pojišťovny a ČSOB Factoringu, která bude umístěna v pavilonu „Z“ brněnského výstaviště. Pozvání samozřejmě platí také pro všechny zájemce z řad laické i odborné veřejnosti – naši obchodní zástupci všem rádi poskytnou odpovědi na otázky, které se týkají námi poskytovaných finančních a pojišťovacích služeb.

S využitím optimalizace dostupných produktů se klientovu poptávku snažíme vždy uspokojit a vstřícnost se nám vyplácí. Klienti se k nám vracejí s požadavky na financování následných investic a doporučují nás dál. Výjimkou nejsou případy, kdy prostřednictvím skupiny ČSOB zajišťujeme veškeré klientovy investice – od nemovitosti, přes technologické vybavení až po osobní vůz. Vše samozřejmě s doplňkovým pojištěním. Jak říká latinské přísloví: „Dobrá pověst je lepší než peníze.“ A my máme obojí.

Můžete nám blíže popsat vaši veletržní nabídku?
Určitě bych chtěl účastníky veletrhu informovat o tom, že obchodní zástupci ČSOB Leasingu budou přítomni po celou dobu veletrhu nejen na našem stánku, ale také na stáncích partnerských společností. Zatímco prodejci výrobce či dodavatele technologií klientovi detailně představí vytipovaný stroj, naši obchodní zástupci budou připraveni nabídnout zákazníkovi přímo na místě finanční řešení na míru. Tato symbióza se nám už v minulosti osvědčila. Znalost techniky a současná nabídka finanční služby umožňuje skutečně komplexní obsluhu klientů.

Naše veletržní nabídka spočívá především v komplexním finančním poradenství napříč skupinou ČSOB. Na základě kooperace s vytipovanými dovozci a prodejci strojírenské techniky docílíme výhodné úrokové sazby, na jejímž základě vytvoříme nabídku, kterou doplníme komplexním poradenstvím v oblasti dotační politiky, pojišťovacími produkty a v neposlední řadě uceleným programem ČSOB jak v depozitní, tak i v úvěrové oblasti.

V rámci loňského MPSV jste nabízeli podnikatelům ve strojírenství ucelený program „Strojař“. Je tento program aktuální i pro rok 2016? Byla vaše nabídka doplněna o další novinky? 
Program „Strojař“ spočíval v komplexních službách a atraktivní úrokové nabídce pro koncové klienty, což v podstatě zůstalo zachováno.

Letos bychom rádi dostali do popředí a představili klientům inovovaný program „Repase“ a vyzdvihli činnost a úspěchy našeho Centra dotačního poradenství, obzvláště v souvislosti s plánovanými podzimními výzvami v oblasti výrobních a zpracovatelských technologií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Program „Repase“, jehož prostřednictvím lze financovat nákladné generální opravy strojů, šetří klientovy peníze dvojnásob. Na jedné straně vede spolufinancování s ČSOB Leasingem k úspoře klientových disponibilních prostředků, které může použít na jiné investice, na druhé straně není díky možnosti financování opravy potřeba pořizovat novou technologii, která by stávající nahradila. Samozřejmostí jsou příznivé úrokové sazby i výhodné strojní a havarijní pojištění. Financování oprav probíhá prostřednictvím úvěru bez nutnosti zřízení běžného účtu s délkou splácení až 60 měsíců. Další výhodou je bezesporu vysoká flexibilita zákaznických služeb v průběhu smlouvy, tedy možná změna pojištění, splátek či předčasné ukončení na žádost zákazníka.

Co nabízí vaše Centrum dotačního poradenství?
Centrum dotačního poradenství, pro nás zkráceně CDP, je pro nás velkou konkurenční výhodou. Služby centra zahrnují informační servis o novinkách a dotačních výzvách cílených dle podnikatelského zaměření klienta, posouzení konkrétního projektového záměru z pohledu podmínek dotačního titulu, zpracování žádosti a další konzultační činnost v průběhu hodnocení žádosti a realizace projektu. Přínosem pro klienta je zejména kombinace dotačního poradenství a financování investice pod jednou střechou, a to prostřednictvím důvěryhodné a stabilní společnosti. Jistě vás zajímá, jak si Centrum dotačního poradenství ČSOB Leasingu vede v tvrdé konkurenci
společností zabývajících se touto problematikou, proto bych rád předal slovo tomu, v jehož kompetenci je řízení a reporting CDP – projektovému manažerovi Martinu Kvízovi.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Autor

Související články


Fotogalerie
Jan Kulhánek

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

ČVUT hostilo seminář Požárně bezpečnostní řešení stavby a návrhové normyČVUT hostilo seminář Požárně bezpečnostní řešení stavby a návrhové normy (244x)
Na dvě stovky posluchačů z řad odborníků na požární ochranu si našly 2. února 2012 cestu do Atelieru D na Stavební fakul...
Proč havarovala střecha zimního stadionu v Mariánských Lázních?Proč havarovala střecha zimního stadionu v Mariánských Lázních? (90x)
Říká se, že z chyb se člověk učí. Tento druh výuky je o to složitější, když v rámci chyby nebo selhání umírají lidé. V n...
Odmašťování v kyselé odmašťovací lázni a netoxické inhibitory moření (63x)
Technologie zakázkového žárového zinkování používá k čištění povrchu železných kovů odmašťování a moření. Již delší dobu...

NEJlépe hodnocené související články

„Největší systémový nedostatek vidím v neošetřeném problému tzv. geotechnického rizika, které je součástí počátku stavebního záměru,“„Největší systémový nedostatek vidím v neošetřeném problému tzv. geotechnického rizika, které je součástí počátku stavebního záměru,“ (5 b.)
uvedl v rozhovoru pro časopis KONSTRUKCE Ing. Jindřich Řičica, předseda Asociace dodavatelů speciálního zakládání staveb...
Co jste hasiči, co jste dělali, že jste si takovou krásnou hasičárnu zasloužili?Co jste hasiči, co jste dělali, že jste si takovou krásnou hasičárnu zasloužili? (5 b.)
Autoři v článku popisují architektonické, konstrukční a materiálové řešení nové hasičárny v Krásné Studánce. Ta neslouží...
V mnoha směrech rekordní Bauma 2019V mnoha směrech rekordní Bauma 2019 (5 b.)
Po třech letech a tour v Indii a Číně se veletrh Bauma vrátil na výstaviště v bavorské metropoli – do Mnichova. Největší...

NEJdiskutovanější související články

Dřevostavby a cenové ukazatele nosných obvodových zdíDřevostavby a cenové ukazatele nosných obvodových zdí (9x)
Koncept „dřevostavba“ není zatím přesně definován. Tímto pojmem budeme rozumět stavební dílo, pro jehož nosnou konstrukc...
Analýza efektivity vytváření a využití antikorozních systémů na bázi materiálů obsahujících zinekAnalýza efektivity vytváření a využití antikorozních systémů na bázi materiálů obsahujících zinek (5x)
Zinkové povlaky tvoří nejefektivnější antikorozní ochranu ocelových výrobků. V práci je představena analýza nákladů...
AERO-THERM – kosmická technologie mezi izolacemiAERO-THERM – kosmická technologie mezi izolacemi (3x)
AERO-THERM znamená revoluci v izolaci a zateplování budov a objektů. AERO-THERM je nanotechnologie, která je schopna dík...

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice