KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Povrchová ochrana    AČSZ – Žárové zinkování v Libereckém a Středočeském kraji nabízí s dlouholetou tradicí společnost Apollo Metal, spol. s r. o.

AČSZ – Žárové zinkování v Libereckém a Středočeském kraji nabízí s dlouholetou tradicí společnost Apollo Metal, spol. s r. o.

Publikováno: 3.9.2014
Rubrika: Povrchová ochrana

Společnost Apollo Metal, spol. s r. o. zahájila svoji podnikatelskou činnost v roce 1993 po privatizaci provozovny BRNIŠTE v Libereckém kraji. V roce 1995 byla úspěšně vybudována a spuštěna druhá provozovna žárového zinkování ČENKOV (okres Příbram) ve Středočeském kraji.

Na začátku roku 2012 byla společnost převzata firemní německou skupinou žárových zinkoven WIEGEL a společnost Apollo Metal, spol. s r. o. se tak zařadila do skupiny více než třiceti zinkoven v Německu, České republice, Rakousku a Slovensku.

Oba závody Apollo Metal, spol. s r. o. se dlouhodobě specializují na komerční služby v oblasti žárového zinkování, závod Brniště byl od roku 2002 rozšířen o kovovýrobu a výrobu ocelových konstrukcí. Již od svých prvopočátků bylo vždy na prvním místě uspokojování potřeb a očekávání jak zákazníků, tak i potřeb firmy a jejich pracovníků. Po celou dobu své existence se snažíme udržovat vysokou kvalitu svých poskytovaných služeb. Naší snahou je zajištění optimální dodací lhůty a kvalifikovaný personál je schopen poskytnout technické poradenství s vysokou úrovní komunikace se zákazníky.

Po převzetí společnosti německou skupinou WIEGEL došlo v obou závodech k významným změnám a to především v oblasti modernizace jednotlivých závodů, sanacích se zvýšeným důrazem na dopad provozů k životnímu prostředí. Všechny tyto změny samozřejmě vedou k lepším službám pro stávající i nové zákazníky, obyvatele daných lokalit a samotné zaměstnance společnosti.

První provozovnou je závod v Brništi, kde probíhá žárové zinkování malých, drobných zámečnických výrobků, částí stavebních prvků, zahradního nábytku apod. s ohledem na možnosti velikosti zinkovací vany 4,5 × 1,2 × 2,2 m. V roce 2012 byla provedena úplná rekonstrukce na vytápěcím systému zinkovací vany a modernizace celé výrobní linky.

Závod Brniště mimo oblast žárového zinkování také poskytuje služby v oblasti dodávek ocelových konstrukcí, zámečnických výrobků, plotových dílců, ocelových kotev apod. Ve výrobní hale o ploše 1 500 m2 je k dispozici taktéž mostový jeřáb 3,5 tuny určený ke zpracování větších ocelových prvků. V oblasti kovovýroby se především specializujeme na zpracování ocelových trubek, jacklů a výrobu z plechů.

Druhou provozovnou firmy Apollo Metal je žárová zinkovna v Čenkově (okres Příbram), která v uplynulém roce 2013 prošla rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. Pod řízením vedoucího závodu Pavla Procházky byla vyměněna zinkovací vana, kompletně přestavěna předzinkovací úpravna, repasovány manipulační prostředky a posílen personál. Výsledkem nemalé investice je lepší ekologická bezpečnost, vyšší produktivita a kapacita pozinkování. Provozovna v Čenkově je vzhledem k rozměrům zinkovací vany 7,0 × 1,5 × 2,5 m zaměřena na kusové zinkování ocelových výrobků rozměrných konstrukcí.

Detailně propracovaný a zavedený systém řízení jakosti dle ISO 9001:2009, pravidelné interní kontroly a audity zaručují vysokou úroveň a kvalitu pracovního procesu v obou provozovnách společnosti Apollo Metal, spol. s r. o. Provozovna kovovýroby Brniště má zaveden i systém řízení jakosti dle ISO 3834-3 – požadavky na jakost při tavném svařování kovových materiálů.

Každoročním stanovením cílů a nutných zdrojů pro jejich realizaci, přezkoumáním jejich plnění v rámci funkčního systému řízení je zajišťován rozvoj a neustálý vývoj firmy. V rámci systému řízení jakosti je dbáno na sledování a plnění povinností vyplývajících z platných právních předpisů a v případě potřeby vše zapracováváme do firemní dokumentace.

Zinkovny Brniště a Čenkov jsou dlouholetým aktivním členem Asociace českých a slovenských zinkoven (AČSZ).

Více informací o společnosti Apollo Metal, spol. s r. o. a o našich spolupracujících závodech v České republice naleznete na internetových stránkách www.apollometal.cz a www.wiegel.cz.

Zde také můžete nalézt důležité pokyny pro zákazníky, kteří doposud neměli žádné zkušenosti se žárovým zinkováním a neznají speciální požadavky, které jsou kladeny na ocelové konstrukce a výrobky, které jsou určeny k žárovému zinkování.

Pokud se rozhodnete naše provozovny Brniště a Čenkov navštívit, přivítá vás tým proškolených pracovníků, který se snaží svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc a uspokojí vaše požadavky v oblasti žárového zinkování.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Fotogalerie
Zinkovna BrništěZinkovna Čenkov

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Některé aspekty prvopočátků požárních uzávěrů otvorů po zavedení ČSN řady 73 08…Některé aspekty prvopočátků požárních uzávěrů otvorů po zavedení ČSN řady 73 08… (130x)
V nedávné minulosti jsme byli svědky ojedinělé akce České obchodní inspekce, která byla prezentována odborné i laické ve...
Výroba zinku v minulosti a dnes (108x)
Zinok je v súčasnosti štvrtým najpoužívanejším kovom na svete, po železe, hliníku a medi. Na začiatku dvadsiateho storoč...
Žárové zinkování dle normy EN ISO 1461 a CE-značení ocelových konstrukcí dle normy EN 1090 (102x)
1. CE ZNAČENÍ A NORMA EN 1090 PRO ZHOTOVENÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE CE značení je pro všechny stavební výrobky, na které se ...

NEJlépe hodnocené související články

Studium příčin ztmavnutí povlaku žárového zinku v oblasti svarového spojeStudium příčin ztmavnutí povlaku žárového zinku v oblasti svarového spoje (5 b.)
Objednatele žárového pozinkování mnohdy znepokojuje různorodý vzhled povlaku. U zakázek provedených z rozmanitého materi...
Korozní napadení korozivzdorných ocelí v důsledku svařovaníKorozní napadení korozivzdorných ocelí v důsledku svařovaní (5 b.)
Korozivzdorné oceli patří mezi konstrukční materiály s vysokou korozní odolností v závislosti na způsobu jejich legování...
„Nejvíce zaujal požár skladu pneumatik,“„Nejvíce zaujal požár skladu pneumatik,“ (5 b.)
uvedl v rozhovoru pro časopis KONSTRUKCE doc. Ing. Petr Kučera, Ph.D., vedoucí Katedry požární ochrany Vysoké školy báňs...

NEJdiskutovanější související články

Ochranná maskovací páska do žárového zinkuOchranná maskovací páska do žárového zinku (3x)
Na základě poptávky našich zákazníků na maskování částí ocelových konstrukcí před žárovým pozinkováním jsme se začali za...
Povrchová úprava při výstavbě a rekonstrukcích fotbalových stadionů v JARPovrchová úprava při výstavbě a rekonstrukcích fotbalových stadionů v JAR (2x)
Přelom června a července letošního roku bude ve znamení Mistrovství světa ve fotbale 2010. Tuto sportovní událost poprvé...
Pasivní protipožární ochrana (1x)
Ocel je nehořlavý anorganický materiál používaný pro své fyzikální a mechanické vlastnosti ve stavebnictví a v dalších o...

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice