KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2012    Výstavba nového administrativně obchodního centra Palás Stromovka zahájena

Výstavba nového administrativně obchodního centra Palás Stromovka zahájena

Publikováno: 22.2.2012
Rubrika: 2012

Společnost Holešovický Trojúhelník a.s., patřící do skupiny LORDSHIP, zahajuje výstavbu nového administrativně obchodního centra Palác Stromovka.

Projekt se bude nacházet na pozemku sousedícím s Parkhotelem Praha v pražských Holešovicích a bude nabízet 500 podzemních parkovacích stání, v sedmi madzemních podlaží bude cca 18,900 m2 pronajímatelných kancelářských a maloobchodních ploch. Palác Stromovka se svou velikostí řadí mezi menší projekty městského charakteru, jeho služby jsou určeny především pro místní obyvatele, a zapadá do konceptu vývoje městské části Praha 7.

Přípravné stavební práce na pozemku začaly již tento týden 20.2.2012 a mimo jiné zahrnují dokončení demolic původních objektů a přípravu staveniště a to na základě pravomocného demoličního a stavebního povolení.

V současné době developer tohot projektu dokončuje výběrové řízení na dodavatele první fáze projektu tj. výkopu a zajištění stavební jámy a výstavby podzemního parkoviště. Práce budou probíhat podle pravomocného stavebního povolení, které bylo v minulosti vydáno stavebním úřadem Prahy 7.

Zahájení těchto prací je očekáváno na přelomu bžezna a dubna letošního roku ihned po dokončení přípravných prací a uzavření výběrového řízení na dodavatele.

Společnost Holešovický Trojúhelník a.s. jako nájemce pozemku určeného pro výstavbu projektu Palác Stromovka v současné době usiluje o zakoupení tohoto pozemku a to v souladu s předkupním právem zakotveným v platné nájemní smlouvě uzavřené s Městskou částí Praha 7.

Obyvatelé Letné se mohou těšit na rozšíření nákupních možností a dalších služeb. V projektu Palác Stromovka je plánováno umístění supermarketu Tesco a dalších obchodů se zbožím z oblasti elektro, sportu, drogerie/parfumerie, obuvi, hraček, módy a také restaurace a kavárny a dalších služeb. Součástí projektu bude také veřejnosti přístupná zahrada, která nabídne místo k odpočinku společně s příjemným posezením u restaurací a kaváren.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

VIDEO: Pasivní dům lze postavit už za čtyři dny, ukázal stavební veletrh (40x)
Zhruba šedesát tisíc návštěvníků zavítalo na konci dubna do Brna na tradiční stavební veletrhy. Kromě nových stavebních ...
Vliv vnitřního prostředí na chování oken – zneužívání normy ČSN 730540-2Vliv vnitřního prostředí na chování oken – zneužívání normy ČSN 730540-2 (23x)
Hysterie, která vypukla po vydání změny Z1 ČSN 730540-2 v dubnu 2012, byla malicherná v kontextu komplexní problematiky ...
V České republice otevřeli moderní vývojové a konstrukční centrum V České republice otevřeli moderní vývojové a konstrukční centrum (21x)
Pro 200 techniků je připraveno místo v novém vývojovém a konstrukčním centru, které otevřeli ve společnosti Huisman Kons...

NEJlépe hodnocené související články

AČSZ – Ústav strojírenské technologie na Fakultě strojní ČVUT v Praze se stal novým přidruženým členem asociaceAČSZ – Ústav strojírenské technologie na Fakultě strojní ČVUT v Praze se stal novým přidruženým členem asociace (5 b.)
Udržitelný rozvoj strojírenských technologií na Fakultě strojní ČVUT v Praze....
VIDEO: Pasivní dům lze postavit už za čtyři dny, ukázal stavební veletrh (5 b.)
Zhruba šedesát tisíc návštěvníků zavítalo na konci dubna do Brna na tradiční stavební veletrhy. Kromě nových stavebních ...
AZ Tower – Brněnská dominanta zdárně rosteAZ Tower – Brněnská dominanta zdárně roste (5 b.)
Území kolem ulic Heršpická a Pražákova, jižně od brněnského historického centra, zatím stále dominuje prosklená budova M...

NEJdiskutovanější související články

Výrobce modulových staveb Touax uspořádal svůj první golfový turnajVýrobce modulových staveb Touax uspořádal svůj první golfový turnaj (1x)
Výrobce modulových staveb Touax uspořádal v úterý 22. května první golfový turnaj pro své obchodní partnery. Na hřišti G...
LOPin.cz – nová příležitost pro prezentaci firem na oborové sociální sítiLOPin.cz – nová příležitost pro prezentaci firem na oborové sociální síti (1x)
Portál LOPin.cz je určen především stavebním a dodavatelským firmám, jako jsou sklenáři, fasádníci, výrobci profilů a rá...

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice