KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2018    Nadnárodní firma 4ISP na EUROBLECHU 2018 – akci, která hýbe světem

Nadnárodní firma 4ISP na EUROBLECHU 2018 – akci, která hýbe světem

Publikováno: 24.10.2018
Rubrika: 2018

Distirbutor vláknových řezacích laserů HSG a strojů Relicut pro většinu zemí Evropy firma 4ISP s.r.o. a zástupce značky BRM pro Německo představí na EUROBLECH 2018 novinky, jako nejluxusnější řadu HSG Laserů využívající zdrojů Raycus, JPT a IPG, hlavy HighYag či Precitec, ale i mnoho dalšího. Od těch nejmenších po ty nejvýkonnější stroje s mimořádnou přesností a rychlostí řezu. Představí také svůj nadstandardní servis, spočívající v komplexní péči o konkrétního zákazníka, tedy od výběru vhodného technického řešení, přes zajištění financování, dopravu stroje a montáž přímo ve výrobě, připojení sítí a technických plynů, zaškolení obsluhy až po podpis předávacího protokolu. Tento servis úspěšně firma rozšířila i díky právě otevřenému největšímu showroomu laserů a CNC strojů v Evropě EURAZIO Center. Prezentaci na EUROBLECHU předcházela pečlivá příprava, výběr strojů a koordinace každého detailu. Přípravy firmy odpovídaly účasti na klíčovém veletrh Evropy.

„Den „D” pro světové či Evropské novinky je zde a EURAIZO center nezůstane pozadu. Největší Evropský showroom laserů a CNC strojů se představí zákazníkům v plné parádě právě na EUROBLECHU,“ uvádí Carl Fruth, jednatel a spolumajitel společnosti 4ISP. „Na veletrhu náš stánek seznámí zákazníky se servisem, který nově poskytujeme v rámci našeho nového showroomu EURAZIO. Tedy s 50-80 stroji určenými pro dělení, obrábění, ohýbání nebo značení kovových i nekovových materiálů. To vše je připraveno a čeká v plné výbavě na své zákazníky. Euroblech představí ty nejdůležitější z nich - 3D Značení na základě automatické digitalizace značeného objektu, jedná se o evropskou novinku. Představíme přímo na veletrhu 3 vláknové lasery umožňující plošné, trubkové i kombinované dělení kovů. V EURAZIO centru v ČR v Modleticích u Prahy pak dalších 50-80 typů strojů,“ dodává Carl Fruth.

Na stánku Hall 16 G91 nechají zákazníky otestovat vlastní materiály a aplikace na konkrétních strojích. Internet snese mnoho, praxe a testování ukáže realitu, a ta je pro všechny zákazníky 4ISP připravena nejen na Euroblechu, ale také celoročně v EURAZIO center.

EURAZIO center v praxi znamená:

  • Největší laserový a CNC showroom v srdci Evropy - Eurazio.eu
  • 30minut od Letiště Praha
  • Vláknové lasery a CNC stroje se servisem
  • Lokální servis poskytovaný německými zaměstnanci
  • Široká nabídka vzájemně spolupracujících strojů
  • Zapojení strojů do výrobních linek
  • 2 německé pobočky - Monchengladbach a Parsberg/Lupburg
  • Výhradní zastoupení značky HSG pro Německo, ČR a SR, dodavatel pro většinu států Evropy
  • Předvedeni všech 6ti druhů povrchového broušení materiálů a technologií odstraňování otřepů

EURAZIO v Modleticích u Prahy bylo slavnostně otevřeno 6.9.2018. Je určeno všem evropským zákazníkům. Jeho předváděcí plocha na lasery a CNC stroje je 1400m2, celková rozloha zázemí je na 5500m2. Od podzimu 2018 se významně rozšiřuje sortiment frézek / třískového obrábění. Sortiment se nově zaměřuje na velké stroje s řízením Siemens, s Italskými vřeteny HSD až do 16kW a s doplňkovými funkcemi ve formě oscilačního nože a systému machine vision.

4ISP nově nabízí značkovací laser umožňující jednoduchým způsobem značeni 3D ploch, kde se o geometrický popis značených ploch stará 3D scaner. Tato funkce umožnuje těm co značí rozličné předměty začlenit popis i grafiku na 3D objekty bez nutnosti nejprve získat výkres 3D objektu. Provádí automatickou digitalizaci značeného objektu. Nově nabídne firma filtrační jednotky TIGEMA, jediné jednotky, které prošli testy na kvalitu, stabilitu a opakovanou funkčnost bez nutnosti servisních zásahů.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

IGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropoleIGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropole (45x)
Nové IGY je největší budějovickou stavbou desetiletí. Projekt začal v červnu 2016 a byl otevřen za sedmnáct měsíců. Každ...
„Podoba nové haly se rodila postupně,“„Podoba nové haly se rodila postupně,“ (32x)
uvedl v rozhovoru pro časopis KONSTRUKCE Ing. Janis Vlachopulos, jednatel společnosti ADONIS PROJEKT spol. s r. o....
ZVU STROJÍRNY dodají sedm kolon do ropné rafinerie v IrákuZVU STROJÍRNY dodají sedm kolon do ropné rafinerie v Iráku (28x)
Společnost ZVU STROJÍRNY, člen SAFICHEM GROUP, vyexpedovala 145 tun těžkou kolonu z Hradce Králové do Mělníka jako součá...

NEJlépe hodnocené související články

Statici získali prestižní ocenění Česká hlavaStatici získali prestižní ocenění Česká hlava (5 b.)
Společnost IDEA StatiCa získala Cenu Industrie Ministerstva průmyslu a obchodu v rámci soutěže Česká hlava 2018. Toto ne...
IGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropoleIGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropole (5 b.)
Nové IGY je největší budějovickou stavbou desetiletí. Projekt začal v červnu 2016 a byl otevřen za sedmnáct měsíců. Každ...
OBERMEYER HELIKA stavebním manažerem budovy ČSOB v Hradci KrálovéOBERMEYER HELIKA stavebním manažerem budovy ČSOB v Hradci Králové (3 b.)
Stavebním manažerem Nové budovy ČSOB – HHQ Hradec Králové, jejíž výstavba by měla být zahájena v roce 2019, je architekt...

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice