KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Plastová nebo dřevěná?

Diskuze k článku

Plastová nebo dřevěná?

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 2 | poslední příspěvek: 18.8.2015 12:02
Hliníková okna

Souhlasím, také mi trošku chybí zmínění hliníkových oken. Myslím, že na trhu už v posledních letech obsadila hliníková okna velkou část. Je pravda, že se hliníková okna hodí více na komerční budovu, ale například já jsem si je na dům nechal dát. Na doporučení architekta jsem si vzali hliníková okna Vekra a to hlavně z důvodu ucelení vzhledu celého domu. Mám rád velké prosklené plochy a je pravda, že hliník je pro velké skleněné plochy vhodnější. Nemuseli jsme se tak omezovat velikostí prosklených ploch a mohli jsme si je udělat podle představ.

18.8.2015 12:02 | Pavel N. | nevhodný příspěvek? | reagovat
Hliníková okna

 Děkuji za kvalitní článek, ve výběru u mne rozhodně vedou dřevěná okna, především pro jejich "tradiční" materiál a dobré vlastnosti. Nicméně v článku chybí zmínka o oknech z hliníku, které i přes poměrně vysokou pořizovací cenu považuji za velmi dobrou alternativu s maximální životností a většími možnostmi, především u větších profilů oken. Pro doplnění tohoto článku bych si dovolil uvést článek na téma hliníkových oken zde: http://www.svet-oken.cz/cz/hlinikova-okna/proc-zvolit-hlinikova-okna.html

13.8.2015 15:14 | Karel Wood | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice