KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Betonový plot: nedobytná hradba vaší říše

Diskuze k článku

Betonový plot: nedobytná hradba vaší říše

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 3 | poslední příspěvek: 23.8.2021 08:01
Plot a vrata

My máme také kolem zahrady betonový plot a je to super. Plot je bezúdržbový, není k nám vidět, takže já jsem spokojený. Je k nám vidět jenom přes vrata, s tím bohužel nic neudělám. Vrata jsme si nechali udělat kovaná, aby byla také bezúdržbová a letos jsem na ně konečně namontoval i dálkové otevírání vrat, které jsem si už vloni objednal z https://www.pohonnavrata.cz/ , tak už se nám otevírají pomocí ovladače :-) .

23.8.2021 08:01 | Marek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Plot

 Ahojky, mně se tedy moc ty betonové ploty nelíbí, ale zase je pravda, že my okolo moc sousedů nemáme a navíc betonový plot je velmi drahý .. Zvolili jsme klasický dřevěný plot od firmy http://www.amstor.cz a musím říct, že jsme naprosto spokojení. Plot vypadá stále jako nový a firma nám nejen poradila, ale také plot namontovala během chvíle! Vřele doporučuji. 

14.5.2018 20:55 | Marie | nevhodný příspěvek? | reagovat
Betonový plot

Postavili jsme si dům, jelikož jsme chtěli u svého nového domu soukromí a maximálně zabezpečit svůj pozemek, tak pro nás byla nejlepší volba betonový plot. Stavení firma STAVEX BV s.r.o. - +420 603 145 402 nám nabídla ze své široké nabídky různé varianty vzorkování, tvarování i výběr barevných odstínů. Většinu mají hned skladem. Po výběru a domluvě jsme firmu nechali pracovat. Rychlost a jednoduchost výstavby betonového plotu nás velice překvapila. 

10.7.2017 13:32 | Martin | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice