KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Chemická kotva funguje v jakémkoliv stavebním materiálu

Diskuze k článku

Chemická kotva funguje v jakémkoliv stavebním materiálu

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 15 | poslední příspěvek: 23.10.2018 11:35
Analogie s olivovým olejem je špatně

Díky za článek,

Pozn. : Příměr hranolky  v olivovém oleji nedává smysl, vzhledem k tomu, že na panenském olivovém se nesmaží, ne kvůli tomu, že by byl moc luxusní, ale proto, že není ke smažení vhodný, rozkládá se při nižších teplotách než oleje rafinované. I olivový může být rafinovaný a ne panenský, ale ten je velmi stejný jako např. slunečnicový.

 

23.10.2018 11:35 | David Kolečkář | nevhodný příspěvek? | reagovat
Chemická kotva

 Použil jsem vinyla od Ceysu a drží kovovou hrazdu na zdi....jen ji už asi nikdy nesundam ( dute cihly ) za tři kila hodně muziky :) doporučuju 

 

2.2.2018 13:46 | Karlos | nevhodný příspěvek? | reagovat
kotvení

Tak si taky přihraju. Je mimo mísu tvrdit, že topkraft je nejkvalitnější jakou najdeš. Dneska se dá najít všechno včetně certifikátu ETA, kde ve finále zjistíte realitu o každém produktu. Ale to už by Vám měl pomoci odborný prodejce. Firma LINK CZ (www.linkcz.cz) obsluhuje celou ČR stačí se obrátit na obchodní zástupce. 

8.2.2017 13:49 | DM | nevhodný příspěvek? | reagovat
kotvením termoizolací

Díval jsem se, že topkraft má i kotvením termoizolací plochých střech. Máte někdo zkušenost i s tím?

28.9.2016 19:39 | Vašek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: kotvením termoizolací

tak jsem se na ten topkraft hoši díval taky... dala se tam domluvit i nějaká množstevní sleva? stavíme a tak se každá koruna hodí...

27.11.2016 21:23 | Richard | nevhodný příspěvek? | reagovat
no

 Chemicka kotva je dobra vec, topkraft ma kvalitni veci i naradi treba beru od nich hodne veci takhle kdyz neco stavime.)

24.8.2016 21:36 | Dominik | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: no

my jsme od topkraftu brali zase talířové hmoždinky, mají širokou nabídku... jak zmiňované nářadí, tak kotvení termoizolací... všechno je na jejich webu www.top-kraft.cz

15.10.2016 20:59 | Láďa | nevhodný příspěvek? | reagovat
re

 Chemickou kotvu jsem si velice oblibil co mi ji kamos ukazal. tak pouzivam jen ty od topkraft

23.8.2016 23:15 | Roman | nevhodný příspěvek? | reagovat
Při rekonstrukci domu se hodí pořád

Já mám s chemickou maltou jen samé dobré zkušenosti. Nejraději používám tuto: http://www.kutil.eu/cs/eshop/spojovaci-material-a-kotevni-technika/kotevni-technika/chemicke-kotveni/chemicka-malta-fis-vt-300-t-fischer.html , a kupuji ji přímo na tomto eshopu, protože ji mají za dobrou cenu a nakoupím tam zrovna všechno, co potřebuju (šroubky, kotvící materiál, nářadí...) . Hodně jsem ji využil třeba při rekonstrukci střechy, na rodinném domě se v podstatě hodí pořád. Hlavně když máte "akční" manželku, která pořád něco vymýšlí :-)

31.3.2015 20:59 | Ola45 | nevhodný příspěvek? | reagovat
Kočičí houpačka...
Dobrý den, myslíte si, že by takováto chemická kotva udržela na strop připevněnou houpačku pro kočky? Houpačka jsou takové tři polštáře spojené popruhy látky a kočky, které chovám jsou středního vzrůstu, 5-7 kilo...Děkuji, Magda.
3.12.2014 11:11 | MagdaJ | nevhodný příspěvek? | reagovat
použití

Tak chemická kotva nemůže samozřejmě udržet vše, ale myslím s že uchycení poliček v bytové jednotce zvládne. Doporučuji kotvu z maister.cz mě posloužila dobře. http://www.maister.cz/Chemie-a-drogerie-1/Chemicke-kotvy/

21.3.2014 07:51 | Michal | nevhodný příspěvek? | reagovat
použití

dobrý den, chci se zeptat, jak to přesněji funguje a dá se to tedy použít i na uchycení poliček do  byt.jednotky, kde ve zdi nic nedrží?

Děkuji za odpověď

LT 

4.4.2013 17:39 | Lenka | nevhodný příspěvek? | reagovat
Úvaha

já si myslím, že je také rozdíl zda někdo potřebuje ukotvit jeřáb nebo připevnit garnýž, která mu klasickými hmoždinkami nedrží. Pak si může vybrat i levnější maltu bez certifikace.

4.12.2011 07:34 | chemicke-kotvy.cz | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Úvaha

 Co neudrž í hmoždinky tak chemická kotva ideál ta od topkraftu je asi nejkvalitnější co najdeš .)

25.8.2016 21:26 | Rene | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: Úvaha

Taky jako firmicka odebirame topkrat material a nemame si na co stezovat. !

29.8.2016 20:59 | František Outriš | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice