KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Pražská kancelářská budova Amazon Court byla oceněna zlatým certifikátem

Diskuze k článku

Pražská kancelářská budova Amazon Court byla oceněna zlatým certifikátem

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 1 | poslední příspěvek: 23.5.2012 14:54
reálné zkušenosti

5 měsíců pracujeme v budově Amazon Court. Zpočátku (v lednu), bylo vše v pohodě. Jediné, co se dalo vytknout, je neustálý pocit, že se nacházíte na plovárně, kde chlorem nešetří. Mohou za to bazénky v atriu, které postrádají jakoukoliv funkci. Architekti se možná inspirovali budovou ČSOB na Radlické, ale moc se to nepovedlo, neb to s vodními plochami trochu přehnali.

S přicházejícím létem a zvyšujícími se teplotami se kvalita prostředí v této budově rapidně zhoršuje. Pominu-li stupňující se "smrad" bazénků, pak využitelnost mostů v jednotlivých patrech skrz atriu je nulová díky teplotě. Máte-li rádi saunu, pak je to správná volba.

Další problém je s čidly žaluzií, které stále jezdí sem a tam. Máte možnost je manuálně zavřít, ale za pár minut se opět přihlásí čidlo. Neustále jsou problémy s klimatizací, které správa budovy řeší velmi laxně. To, že je klimatizace v podleze také není úplně šťastná volba, protože se prach z podlahy stále dostává do vzduchu.

23.5.2012 14:54 | sosa@centrum.cz | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice