KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Volvo začalo stavět nové Truck Centrum v Havířově

Diskuze k článku

Volvo začalo stavět nové Truck Centrum v Havířově

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 16 | poslední příspěvek: 1.12.2010 14:17
Prace

Dobry mam zajem o pracovni misto v Volvo Truck centrum v havířově

muj tel.:725223690

email   :martinxxx3@seznam.cz

1.12.2010 14:17 | Martin Veislík | nevhodný příspěvek? | reagovat
pr.mista

Dobry den chtel bych se zeptat jestli budete delat nejaky nabor na pracovne mista na Volvo Truck centrum v havířově anevim  kde bycch se mel kontaktovat dekuji za odpoved

muj tel:607902850

email:Arabko1@seznam.cz

23.8.2010 10:14 | Peter Ibolya | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: pr.mista

Bohužel jakákoli možnost pracovních míst je již vyčerpaná. Celý pracovní team má společnost Volvo kompletní. Pokud máte zájem o práci ve společnosti, tak doporučujeme sledovat www.volvotrucks.cz, kde jsou umísťovány aktuální informace o pracovních místech.

23.8.2010 11:09 | Volvo Trucks | nevhodný příspěvek? | reagovat
prac.místa

Dobrý den chtěl bych se zeptat kde moho dostat info o volncý pracovních místech

16.8.2010 21:18 | Jan | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: prac.místa

Dobrý den, kontaktovali jsme firmu Volvo a bylo nám sděleno, že s poptávkou práce se mohou lidé obracet na paní Alenu Friedel (HR manažer), alena.friedel@volvo.com, T +420 271 021 901.

18.8.2010 11:33 | Pavel Stančo, SILNICE ŽELEZNICE | nevhodný příspěvek? | reagovat
Job opportunities

Hallo, as well as many  applicants below, I would like to ask you for detailed informations about job opportunities in the new Truck Centre in Havířov . 

I will appreciate, if you need some staffs, your contact at phone numb.: + 420 777 623 855 .

Thanks and best regards,

Maseková

27.7.2010 22:23 | ML | nevhodný příspěvek? | reagovat
Nabídka zaměstnání

Ráda bych věděla ,zda najdou uplatnění ve Vaší firmě také ženy.Měla bych zájem o zaměstnání a nějaké informace.

25.7.2010 16:47 | hvalisova@atlas.cz | nevhodný příspěvek? | reagovat
práce

dobrý den, měla zájem o bližší informace ohledně práce , kde a jak zjistím jaké a jestli máte nějaká volná pracovní místa ? Děkuji za odpověď s pozdravem Králová Jana - jana.martin@seznam.cz

24.7.2010 20:43 | jana | nevhodný příspěvek? | reagovat
volné pracovní místo

dobrý den, také bych měla zájem o bližší informace k volným pracovním místům. Mohli by jste mi je poslat na můj mail?? díky moc Rosenzweigová .. petk2@seznam.cz

20.7.2010 16:14 | petk2@seznam.cz | nevhodný příspěvek? | reagovat
Volné pracovní místo

Dobry den,chtela jsem se zeptat na volné pracovni misto..V.ZIDELOVA@seznam.cz dekuji za odpoved...

19.7.2010 13:32 | Veronika Židelová | nevhodný příspěvek? | reagovat
Volné pracovní místo

Dobrý den,chtela jsem se zeptat na volne pracovni misto....Tejtejka@seznam.cz dekuji za odpoved.

19.7.2010 13:31 | Miroslava Kučerová | nevhodný příspěvek? | reagovat
Volné pracovní místo

Nabídne tato společnost volná pracovní místa i v rámci administrativy? Měla bych pak zájem v takové sekci pracovat předem děkuju za odpověď , Plachtova k.plachtova@centrum.cz

15.7.2010 08:35 | Kateřina Plachtová | nevhodný příspěvek? | reagovat
Zaměstnání

Dobrý den, chtěl jsem se taky zeptat jestli budete dělat nábor nových pracovníku pro Volvo Truck centrum v Havířově Díky. Email: Lukas.dr@volny.cz Tel: 732 617 173

 

12.7.2010 10:25 | Lukáš Drábek | nevhodný příspěvek? | reagovat
zaměstnaní

Dobry den, chtěl jsem se taky poptat jestli budete dělat nabor na volne mista pro Truck centrum v Haviřově,dík  email:tothv@seznam.cz

10.7.2010 21:51 | Vojtěch Toth | nevhodný příspěvek? | reagovat
zaměstnani

 dobrý den chtěl bych se zeptat na volne pracovni mista u společnosti Volvo truck centrum v Haviřově kde se mam informovat na volne pracovni misto . rad bych se zaregistroval.Předem děkuji za odpověd kontakt na mě 773 619 485 

29.6.2010 14:31 | Jakub Sobek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Pracovní příležitost

Chtěl bych se zeptat jestli dělate nějaky nabor na volna mista pro Truck centrum v Haviřově..Nevim kde se mam kontaktovat,tak děkuji za vaši odpověd.Me čislo mobilu 732834919,muj e,mail DzD1seznam@cz 

23.6.2010 17:04 | Roman Wagner | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice